Samsung QM65R LH65QMREBGCXEN 65'' Ultra HD 500Nits 24/7 Digital Signage Monitör
FIRSAT
Stoktan Teslim
TÜKENMEK ÜZERE
0 - Yorum Yap
Marka
GTİN Kodu
Stok Kodu
CDHNRTW8
Garanti Süresi
24 Ay
Piyasa Fiyatı
92.000,00 TL
%8 İndirim
92.000,00 TL
8.713,92 TL den başlayan taksitlerle!
Samsung QM65R 65"  Ultra HD 500Nits 24/7 Digital Signage Monitör -
LH65QMREBGCXEN
Ekranınızı Yükseltmenin zamanı geldi
İnanılmaz 4K görüntü kalitesi
Akıllı UHD yükseltme
İnanılmaz 4K görüntü kalitesi
Dinamik Kristal Renk
Dinamik Kristal Renk
Parlama yapmayan ekranla mükemmel görüntü
İnce ve simetrik tasarım
İnce ve simetrik tasarım
Temiz kablo yönetimi
Clean cable management
Güçlü, hepsi bir arada bir çözüm
Powerful, all-in-one solution
Dahili WiFi ve Bluetooth
WiFi and Bluetooth built-in
Teknik Özellik
Ekran
Çapraz Boyut65"
Panel Tipi New Edge, 60 Hz
Çözünürlük3,840 x 2,160
Piksel Aralığı (YxD)0.124 x 0.372 (mm)
Parlaklık (Tipik)500
Kontrast Oranı4,000:1
İzleme Açısı (Y/D)178 / 178
Yanıt Süresi8 ms
Renk Gamı92 % (DCI-P3, CIE 1976)
Puslanma0.25 %
H Tarama Frekansı30 ~ 81 kHZ
Maksimum Piksel Frekansı594 MHz
V Tarama Frekansı48 ~ 75 HZ
Dinamik Kontrast Oranı Mega
Bağlantılar
HDMI Girişi2
DP Girişi Evet
DVI Girişi1
USB2
IR Girişi Evet
HD Base T Girişi Hayır
Ses Girişi  Evet
Ses Çıkışı Stereo Mini Jack
Video Çıkışı  Evet
RS232 Girişi  Evet
RS232 Çıkışı  Evet
RJ45 Girişi  Evet
RJ45 Çıkışı Hayır
WiFi  Evet
Bluetooth  Evet
Güç
Güç Kaynağı  AC 100 - 240 V 50 / 60 Hz
Enerji Tüketimi (Açık Modu)181.50 W
Enerji Tüketimi (Uyku Modu)0.50 W
Çalışma Koşulları
Sıcaklık0 ℃ ~ 40 ℃
Nem10 ~ 80 %, donmayan
Boyutlar
Set Boyutu        (G x Y x D) 1453.9 x 831 x 46.3 mm
Ambalaj Boyutu (G x Y x D) 1611 x 973 x 185 mm
Ağırlık
Set Ağırlığı24.9 kg
Ambalaj Ağırlığı33.3 kg
Mekanik Özellikler
VESA Montaj Düzeneği400 x 400 mm
Çerçeve Genişliği9.2 (U / L / R), 11.2 (D)
Çerçeve Materyali Parlak Değil
İsteğe Bağlı Özellik
Montaj AparatıWMN4277SE
Stant  Hayır
Dahili Oynatıcı (Magic Info)
MagicInfo Papatya Zinciri Video Duvarı Desteği Evet
Eko
Enerji Sınıfı  A
GARANTİ SÜRESİ  : 24 AY
logo
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Teknik Özellik
Ekran
Çapraz Boyut65"
Panel Tipi New Edge, 60 Hz
Çözünürlük3,840 x 2,160
Parlaklık (Tipik)500
Kontrast Oranı4,000:1
İzleme Açısı (Y/D)178 / 178
Yanıt Süresi8 ms
Puslanma0.25 %
H Tarama Frekansı30 ~ 81 kHZ
V Tarama Frekansı48 ~ 75 HZ
Dinamik Kontrast Oranı Mega
Bağlantılar
HDMI Girişi2
DP Girişi Evet
DVI Girişi1
USB2
IR Girişi Evet
HD Base T Girişi Hayır
Ses Girişi  Evet
Ses Çıkışı Stereo Mini Jack
Video Çıkışı  Evet
RS232 Girişi  Evet
RS232 Çıkışı  Evet
RJ45 Girişi  Evet
RJ45 Çıkışı Hayır
WiFi  Evet
Bluetooth  Evet
Güç
Çalışma Koşulları
Sıcaklık0 ℃ ~ 40 ℃
Nem10 ~ 80 %, donmayan
Boyutlar
Ağırlık
Set Ağırlığı24.9 kg
Ambalaj Ağırlığı33.3 kg
Mekanik Özellikler